ראיון עם די ג'יים לחתונה: שאלות שזוגות שואלים

זוג עם דיג'יי על הבמה

תשובות מדיג'יים על הכנות לחבירת דיג'יי לחתונה

 

מתחתנים יקרים המחפשים דיג'יי לחתונה.  למה לדעתכם אני כצלם חתונות צריך לפרסם מידע שכביכול לא קשור אליי. הסיבה לכך היא שהרבה זוגות שבאים לצלם הם גם במהלך החיפוש הדיג'יי חלומות שלכם, לכן חשבתי שיהיה לנכון לענות על השאלות שאתם שואלים דיג'יים בפגישות, בשיחות וכו'.

אבל רגע, חשוב שתדעו שדיג'יים שתראו את התשובות שלהם למטה, נתרמו והתנדבו לתת מזמנם , כדי שיהיה לכם בסיס מידע ותיהיו יותר בטוחים בבחירת הדיגי'י.

זה אומר שאני כצלם חתונות שלא מחפש דיג'יי לחתונה עדיין מעריך אותם בגלל ששירות לקוחות שתקבלו מהדיג'יי חשוב גם לכם. לכן, תדעו שאלה הדי ג'יים שמתוך אהבה לתחום המוזיקלי כתבו רק בשבילכם ולא אף אחד אחר.

אם די'גיי אוהב את תחומו, הוא עושה גם מעשים טובים. לכן ממליץ לכם לשקול גם אותם כספק לחתונה שלכם. הלינקים לפרופלים שלהם בפייסקבוק למטה. קודם תקראו ותעריכו.

ואם יש שאלה שלא ברשימה הזאת, כמובן שלחו לי מייל או השאירו תגובה, אדאג שתקבלו תשובה. המשך קריאה מהנה.

 

עולם הדיג'יים במרוצות השנים עבר תהפוכות מעידכן הפטטיפונים המשיך לקלטות ודיסקים והיום הכל יותר ממוחשב , רוב החומר נמצא על המחשבים הניידים ככה שכבר לא סוחבים קלטות ודיסקים. ההגברה עברה שידרוג רציני במקום ארונות מגברים כבדים היום כל רמקול מגיע עם מגברים פנימיים.

סגנון המוזיקה גם התשדרג וכבר שידרוג. נפתחו יותר סגנונות כמו הדים הואס, הרגאטון וכו'

שאלה:החלטנו לחפש די ג'יי לחתונה. איפה מתחילים? באיזה פורטל באינטרנט הכי כדאי לחפש די ג'יי ? מה עם אתרים כמו mit4mit, ואללה מזל טוב, מאורסים וכו' ?

שחר בר-אל

יש המון פורטלים אבל הכי נכון לדעתי זה המלצות מחברים, משפחה וכאלה. במידה ולא ניתן לפנות לפורטלים אבל ההמלצות לא בהכרח נכונות היות כל אדם יכול לפתוח כמה יוזרים בשמות שונים ולהמליץ על עצמו.

Amit Vinik

 בכל פורטל אפשרי כמובן המוכרים לכולם כמו שציינתם למשל. כמובן לשאול חברים שכבר עברו את שלב החתונה, לשאול אותם, להייעץ על די ג'יים שהם מכירים וראו בלייב.

Menash Bouhanda

מיט פור מיט היום הוא האתר הגדול בארץ למתחתנים, מציג חוות דעת של לקוחות קודמים וזה חשוב למצוא ספק עם ביקורות טובות. אבל הדרך הכי טובה לחפש דיג׳יי לחתונה היא מפה לאוזן. לשאול חברים שהתחתנו, איך היה הדיג׳יי שלהם, לחפש ביקורות במיט 4 מיט וככה ניתן להתרשם כמו שצריך.

Or Rosh

הכיוון הכי נכון הוא מפה לאוזן לפנות לחברים או משפחה שנהנו בחתונה שלהם מהמוסיקה ולבקש את המספר של מי שהיה אצלהם. במידה ואין לנו כיוון כזה יש את פלטפורמת wedreviews שהיא מעולה המון המלצות אמתיות של מתחתנים, פשר – לחפש לפי הסגנון שלכם כזוג.

 

שאלה:האם כדאי להתייחס ברצינות לביקורות שיש באתרים אלה או שעדיף להפגש עם הדי ג'יי ולעשות חוות דעת אישית עליו?

שחר בר-אל

לדעתי המפגשים עם דיג'יי חשוב גם להכרות ראשונית וגם לבדוק התאמה בייניכם לביני.

Amit Vinik

זה מתחבר לתשובה הקודמת שלי. כמובן לקרוא ביקורות אבל לא בהכרח חייב להסתמך כי לא כולם חייבים להתחבר לדיג'יי ספציפי שראו בחתונה.. או בכל אירוע אחר.

לא משנה איפה ראיתם -בלייב או פייסבוק או סרטון בווטסאפ.. וכן ברור שעדיף להשקיע את הזמן וללכת לאירוע אותו די ג'יי מנגן ולחוש אותו Onair

Menash Bouhanda

ביקורות מנסות לשקף חוויה מסוימת שכולם חווים באופן שונה ואישי. פגישת היכרות עם דיג׳יי נותנת את הרושם הראשוני שלכם על די'גיי וזה מה שיקבע אם תסגרו איתו או לא.

Or Rosh

כל הפלטפורמה של האינטרנט מעולה להתחלה למטרת הכנה של כמה ספקים לקביעת פגישה , מומלץ גם להתסכל בפייסבוק ובאתרים של הנותני שירות. אבל אין תחליף לפגישה פרונטלית על כוס קפה

פלטת דיג'יי עם אורות מרחבה

שאלה: האם הקבוצות באינטרנט שמוקדשות לחתונות (כמו מאורסים ומאורסות וכו') הן אמינות מבחינת הביקורות שכותבות שם מאורסות או שזה יכול להיות פרסום אישי של מישהו?

Menash Bouhanda

היום באינטרנט הכל פרסום אישי, אבל רוב הביקורות הן אמיתיות. כמובן שמעורב בזה הרבה יחסי ציבור מצד הספק לבקש מלקוחות לכתוב, ככה שזה גם וגם. ברוב המקרים לא מסתמכים רק על הביקורות אלא גם על התרשמות אישית בפגישה.

Or Rosh

אין לדעת יש דברים נכונים ויש שיווק מוסתר של ספקים על ידי אנשי קש.

שאלה: לפי איזה תכונות צריך לבחור די ג'יי?

שחר בר-אל

תכונות חשובות – הבנה מוזיקלית רחבה, יחסי אנוש, התאמה לסגנון שלכם.

Amit Vinik

לבחור די.ג'יי זה לא פחות חשוב מלבחור כל ספק כזה או אחר לחתונה. התכונה שחייבת להיות לדי.ג'יי זו הסבלנות מול הלקוח, אומנם די.ג'יי ששנים בתחום חווה (בלשון עבר והווה) ביום יום שלו כל מיני "שריטות" בקטע טוב.. ז"א אתם יכולים לשגע את אותי אבל אני הדי ג'יי צריך להבין שהזוג לפני חתונה ולכן חשוב לתת לכם את ההרגשה הכי טובה בעולם.

Menash Bouhanda

בראש ובראשונה ונעזוב את המוזיקה בצד הדיג׳יי חייב להיות כרזמיטי. הוא הולך להעיף אולם שלם באוויר, להציג אתכם כבעל ואישה בפעם הראשונה. תסכימו שלא תרצו מישהו שמתבייש ממיקרופון שיהיה זה שיציג אתכם. הדבר השני שדיג׳יי חייב להיות זה מגוון מוזיקלית- שידע להתאים את עצמו אליכם ולא ההפך, שיעמוד בדרישות המוזיקליות שלכם, גם אם מדובר בשירים מסורתיים מתרבות אתנית נידחת- שיהיה לו בתיקייה. הדבר האחרון שדיג׳יי חייב להיות – מכוון קהל. שידע מתי לשים איזה שיר. שידע איך לגרום לקצב לעלות, ולהקפיץ את החתונה לשמיים. טכניקה זה גם דבר חשוב שיש לשים לב אליו – אך לא החשוב ביותר (מעברים חלקים, וכד)

Or Rosh

נסיון, חיבור לזוג והבנה של הרצון המוסיקלי שלו תודעת שירות גבוה, סטנדרטים גבוהים וכמובן המלצות.

דיג'יי בחתונה על במה עם עשן ולייזרים

שאלה: מצאנו כמה די ג'יים לפי תכונות חשובות, האם כדאי קודם להתקשר או ללכת ישר לפגישה?

שחר בר-אל

מומלץ קודם להתקשר ולבדוק אם הוא פנוי בתאריך שלכם. אם המחיר מתאים לכם, מומלץ גם לבקש סרטונים וחומר על אירעים קודמים שהוא עשה.

Amit Vinik

מתקשרים.. מדברים, בוחנים את האינטרקציה ביני לבינכים הזוג, שואלים שאלות חשובות כגון: כמה זמן אתה בתחום? האם כבר עשית חתונות? ואם כן מה סדר גודל של כמות קהל ? 350 איש או 1200 איש? דיג'יי שניגן בחתונה שבה היו 350 איש לא בהכרח שיצליח להרים 1200 איש

Or Rosh

כמו שציינתי מקודם אין על פגישה פרונטלית זה הכי הפקטייבי אפילו יותר מללכת לראות אירוע. בפגישה עם ספק טוב תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת לכם כדי לקבל החלטה.

 

שאלה:ביררנו שהדי ג'יי מנגן בסגנון מסויים. אם הסגנון מוסיקה שאנחנו רוצים בחתונה הוא אחר, האם הדי ג'יי יכול ללכת לקראתינו ולהשמיע מה שאנחנו רוצים או שעדיף לבחור די ג'יי אחר שמנגן בסגנון שלנו?

שחר בר-אל

בעיקרון יש הבדל בין דיג'יי מועדונים ופאבים ששם יש בו סגנון אחד ברור ומוכר. דיג'יי של אירועים חייב לשלוט במגוון סגנונות רחב.

Amit Vinik

זה פחות או יותר מתחבר לתשובות הקודמות. בוודאי שלא הדיג'יים מנגנים הכל.. אבל כן מנסים להתחבר אליכם-הזוג ולכיוון המוסיקלי. בד"כ לרוב הזוגות יש כבר 2-3 דיג'יים שראו כבר בחתונות נדלקו על הסגנון, העבודה, היצירתיות והאהבה למוסיקה אז כן לשאול את הדי ג'יי באיזה כיוון מוסיקלי הוא מתמחה.. כך ידע הזוג אם הדי ג'יי בראש שלהם או לא.

Menash Bouhanda

דיג׳יי שמקובע בסגנון שלו לא יזוז ממנו. עדיף לכם להביא דיג'יי שיזרום ויתאים את עצמו למה שאתם מבקשים – זה האירוע שלכם והוא צריך להיות מושלם.

Or Rosh

בגדול DJ חתונות אמור לשחות ולהכיר כמה שיותר חומרים וסגנונות. אין מושלם ששולט בהכל אבל כמובן שעדיף שנמצא מישהו שהוא בראש שלנו ובסטייל והטעם המוסקליים שלנו.

דיג'יי עושה מיקסים עם הקונטרולר

שאלה: איך להבין שהדי ג'יי מקובע לסגנון שלו הוא לא ישנה את סגנונו

שחר בר-אל

לקחת דיג'יי של אירועים וניסיון רב

 

Menash Bouhanda

תחשבו על זה בתור טבח. יש טבחים שמבשלים רק בשר, והם טובים בזה ממש. ברגע שתציע לטבח לבשל ירקות למשל, הוא יסרב בתוקף, בשר זה האיזור נוחות שלו והמומחיות, כמובן שלא יזוז משם.

Or Rosh

פגישה טובה תענה לנו על השאלה ולפני מה שה DJ ישמיע לנו נבין אם אנחנו באותו ראש או לא ובאופן כללי אני לא חושב ש DJ חתונות צריך לבוא מקובע. חתונה זה מסיבה שמורכבת מהמון סוגי קהלים שוניים ובעל מקצוע טוב יכיר סגנונות שונים וידע לקרוא את הקהל בהתאם.

 

שאלה: החלטנו ללכת למספר די ג'יים. בפגישה, האם ה די גי'י צריך להשמיע שירים או רק לאמר סגנון שהוא מנגן ? ? האם מותר לנו לבקש שירים או שהתקליטן יספק לנו אותן?

שחר בר-אל

פגישה בין דיג'יי לבי הזוג מתקיימת פעמיים.

  • פגישת הכרות
  • פגישת תאום מוזיקלי

Amit Vinik

בוודאי שאני צריך להשמיע לכם את החומרים שאני מנגן. כך תוכלו להבין אם אני מעודכן בשיר שיצא בבוקר או תקוע קצת על לפני חצי שנה ומבחינתי זה שיר חדש. וכן בוודאי.. עושים תיאום מוסיקלי בין שבועיים לחודש ממועד האירוע. אני שואל מה הכיוון המוסיקלי של הזוג? מה טווח הגילאים העיקרי שיהיה באירוע ? האם הקהל יותר ישראלי או יותר חברים ומשפחה מחו"ל ? כך אבין האם לנגן יותר ישראלי או יותר תוצרת חוץ. כמובן לשאול אם יש שירים ספציפים שמישהו מהזוג או מהמשפחה הקרובה ירצו שאנגן. חשוב מאוד.

Menash Bouhanda

כמובן שמותר ואפילו רצוי! תשאלו גם במה הוא שונה מהשאר. התשובות לשאלה הזאת יעזרו בהחלטה.

Or Rosh

בפגישה אנחנו צריכים לצאת עם כל התשובות לשאלות שלנו וחובתו של הספק לענות ולהשמיע כל מה שנרצה על מנת שנוכל לבחור בו בצורה בטוחה. הזוג צריך לבוא מוכן עם שאלות ובקשות על מנת להבין מי מתאים להם.

אורחים רוקדים ברחבת עם לייזרים ברחבת ריקודים

שאלה: בפגישה, האם אנחנו (הזוג) צריכים להגדיר כיוון של סגנון מוסיקלי והאם צריך לבנות רשימת שירים או שהדי ג'יי יכול לעזור בזה?

שחר בר-אל

מומלץ לתת לגיג'יי כיוון מוזיקלי ואפילו דוגמא או שתיים שיוכל להערך לזה.

Amit Vinik

אפשרי מאוד להביא רשימה של שירים (לא את כל הפלייליסט) בסופו של דבר זו העבודה של הדי ג'יי לערוך מוסיקה המתאימה לסגנון של הזוג.

Menash Bouhanda

כמובן שהדיג׳יי שם כדי להכווין אתכם, ולעזור ברשימת השירים. אתם כן צריכים להגדיר קווים ברורים לגבי מה אתם רוצים שיושמע (או לא) באירוע שלכם.

Or Rosh

קודם כל ה DJ נמצא כדי לכוון ולעזור אבל הזוג צריך להרגיש בנוח לבקש סגנון שירים ובקשות מיוחדות בכל זאת זה היום שלכם

 

שאלה: היינו בכמה פגשיות עם די ג'יי, על סמך מה להחליט את מי לבחור? חיבור אישי, מחיר או משהו אחר ?

שחר בר-אל

חיבור אישי, כימיה ומקצועיות.

 

Amit Vinik

נטו חיבור אישי. אינטרקציה הן מבחינה אישית והן מבחינה מוסיקלית (כמובן אחרי שראיתם בלייב)

Menash Bouhanda

לקבוע לפי חיבור אישי עם הדיג׳יי, הזרימה שלו אתכם ולפי הכריזמה וההתרשמות שלכם איתו. המחיר מגיע במקום האחרון.

Or Rosh

חיבור אישי והבנה שהוא מתאים לנו מוסיקלית. מחיר לפעמים לא יוביל אותנו למקום הנכון.

שאלה: איך בוחרים שיר כניסה/ סלואו?

שחר בר-אל

אם יש שיר שמדבר אליכם מבחינת טקסט. ה"וייב" של השיר או זכרון משותף ביינכם- לדוגמא le smoa teme – כי זה השיר שההורים של הכלה נכנסו.

Amit Vinik

שיר כניסה וסלואו. לפי טעם הזוג מה אתם אוהבים ? זה פחות רלוונטי לדיג'יי כי אתם יכולים לבוא בבקשות מאוד מוזרות ומיוחדות אז נטו בחירה של שלכם (הזוג). אני כמובן יכול להציע את מה שאני מנגן בד"כ לזוגות אחרים אבל אם לא אהבתם אז אתם תשבו ותבחרו מה שבא לכם.

Menash Bouhanda

מחפשים את השיר שהכי מרגש אתכם, הכי מתאים לאישיות שלכם, והכי עושה לכם את זה באופן האישי.

Or Rosh

כל זוג והשיר שהוא אוהב אין חוקים.

 

שאלה: איזה דגשים אנחנו צריכים לתת לתקליטן?

שחר בר-אל

כיוון וחופש יצירה.

 

Amit Vinik

לי אישית במקרה קרה לא מזמן מקרה- הלקוח נתן הוראה לא להשמיע זמר ספציפי מהמוסיקה המזרחית. לא שואל למה כמה.. פשוט לא מנגן. אבל הדגשים.. כל אחד וההדגשים שלו… רצוי לשחרר ולתת לדיג'יי לעבוד בלי הדגשים והוראות מיוחדות.

Menash Bouhanda

איזה מוזיקה תרצו באירוע או לא, לעבור איתו על סדר האירוע, אם יש זמר או להקה, לעבור על כל ההתנהלות המוזיקלית של הערב (מתי לשים טראנס, מתי לשים מזרחית וכד).

Or Rosh

מגבלות של שירים או זמרים שאנחנו לא אוהבים.

שאלה: עד מתי המוסיקה תימשך? האם יש שעה מעבר לה צריך לתת תוספות והאם זה נהוג בשוק ?

שחר בר-אל

המוזיקה תימשל עד שיש בערך 5 אנשים ברחבה או בתיאום מול האולם עד שעה 24. לא להוסיף כלום מעבר לזה.

Amit Vinik

לא סתם אנחנו כדיג'יים גובים סכום על חתונה בין 3500 ל 6,7,8000 אלף שקל. דיג'יי מקצועי ורציני לא יגביל את הזוג בזמן אלא… ואני מדגיש אלא… אם הקהל התחיל קצת להשתגע בשעה מסויימת והתחיל להיות לא נעים וזה נראה שהקהל ששתה הולך להרוס אירוע (זה מתבטא באיומיים על הדי.ג'יי) הדי.ג'יי רשאי לסגור את המוסיקה במידה והוא מבין שהמצב הולך ומתדרדר. לרוב זה מקרה נדיר אבל יכול לקרות.

Menash Bouhanda

בדרך כלל סוגרים עם הדיג׳יי עד השעה 2:00 וזה מספיק. שתהיו בפגישה תסכמו כמה תעלה תוספת לכל שעה נוספת מעבר לכך.

Or Rosh

אני באופן אישי לא מאמין בלהגביל את השמחה כי אף פעם אני לא יודע איך יתפתח האירוע , אבל יש כאלו שמגבילים.

 

שאלה: האם השירות כולל גם מוסיקה בקבלת פנים?

שחר בר-אל

חבילות הארוע מול הדי ג'יי משתנות עם הגברה ועם הגברה של האולם בשתי המקרים כלולה ההגברה לחופה.

Amit Vinik

 האם השירות כולל מוסיקה בקבלת פנים? בוודאי! רק תלוי אם הזוג הזמין תוספות כמו נגנים שינגנו בלייב או איזושהי אטרקציה לאורחים שלא קשורה לדיג'יי.

Menash Bouhanda

כמובן, הדיג׳יי מספק מוזיקה לכל רחבי האירוע.

Or Rosh

ברור!

שאלה: האם יש לך ציוד גיבוי?

שחר בר-אל

אם ה דיג'יי מקצועי הוא חייב להחזיק גיבוי.

Amit Vinik

בוודאי שצריך לשאול!!! חייב! חייב!! חייב!!! ציוד גיבוי.. היום 95 % מהדיג'יים מנגנים עם מחשבים.. גם אם אביא מחשב של 10 11 אלף שקל הכל יכול לקרות.. בסופו של יום זה מחשב.. מחשב זה אלקטרוניקה.. אלף ואחד דברים יכולים לקרות (מנסיון) מחשב וקונטרולר או פלטה גיבוי. הדיג'יי לא מגובה? תקלה הכי קטנה במחשב או בקונטרולר הלך האירוע. שקט באולם… אלוהים יודע לכמה זמן.. 400 או 1000 איש ברחבה כולם באטרף לרקוד ולשמח את הזוג. זה יכול להיגרר למצב לא נעים.

Menash Bouhanda

חובה על הדיגיי לספק ציוד גיבוי במקרה של תקלה בציוד הראשי.

Or Rosh

אני חושב שזה חובה.

אורחים רוקדים ברחבת עם לייזרים ברחבת ריקודים

שאלה: האם אנחנו חותמים על הסכם? אם כן, על מה צריך לשים לב וחשוב

שדיג'יי יאמר אותם?

שחר בר-אל

חשוב לחתום על החוזה. החשיבות היא לשני הצדדים בחוזה חשוב שיהיה רשום כמות קהל עם הגברה ותאורה או בלי. איזה אטרקציות אתם מקבלים במחיר הזה ומה קורה במידה של ביטולים.

Amit Vinik

בוודאי שיש הסכם. הסכם כתוב ומפורט (לא אפרט כי זה המון) דברים חשובים שכן אפרט זה. כמו שציינתי. כמובן שזה לפי הזוג לפי הקהל שלו. במידה והקהל או חלק ממנו מתחיל להיות לא נעים כלפי הדי ג'יי מכל סיבה שהיא על הזוג להתריע בפניו או שפני הקהל שזה יכול להוביל לסיום האירוע כי אנשים כשהם שותים יותר מידי מגיעים למצב שהכוס וודקה שלו מעל המחשב או בכלל הציוד וכשהדי ג'יי מזיז לו את היד בכדי שלא ישפוך הבן אדם מתעצבן ומתחיל בלאגן.

 

באותו רגע הדי ג'יי רשאי לקפל וללכת. הדי ג'יי לא אמור להתעסק בגנון ולא להיות כמו מאבטחים של עצמם על הבמה בזמן שצריך למקסס אלא לתת בראש.

Menash Bouhanda

הסכם הוא דבר טוב לזוג ולספק. מגן על שניכם באותה המידה בדרך כלל. חשוב לשים לב שרישיון אקו"ם הוא על חשבונכם, לשים לב לכמה עולה תוספת שעה בערב ולשים לב שהמחיר כולל או לא כולל מע"מ.

Or Rosh

זה תלוי ומשתנה בין כל ספק.

 

שאלה: איך זה עובד מבחינת תשלום, צורת תשלום ומקדמות?

שחר בר-אל

התשלום מתבצע באופן הבא בין 10 ל 25 אחוז ברגע חתימת החוזה השאר או בצ'ק ליום הארוע או מזומן בסוף הערב מה שמקל על תשלום לעובדי במה.

Menash Bouhanda

תשלום מקדמה במעמד חתימת ההסכם, כל השאר התשלום אחרי האירוע.

Or Rosh

לכל ספק יש את התנאי תשלום שלו.

 

שאלה: מהו טווח מחירים של די ג'יים בארץ? האם יש סכנה בלקחת את הכי זול ? יתרונות וחסרונות של מחירים נמוכים וגבוהים

שחר בר-אל

די ג'יי טוב לוקח לחתונה התחלתי 3500- אדם עם ביטחון מנוסה וטוב. מתחת לזה יש הרבה שלא בהכרח יצליחו להעביר ערב כזה או שהם פחות מנוסים או שהמחיר כולל רק את הדי ג'יי ולא מעבר, לא חבילת סלואו ולא אקסטרות. מומלץ להיזהר לא אומר שהם לא טובים פשוט בדרך כלל מה שהוא זול יוצא יקר בסופו של יום.

המחיר משתנה בין קיץ לחורף מאחר ובקיץ החופה היא נפרדת בדרך כלל ברחבה של קבלת הפנים וסופשים מבוקשים מאוד עניין של היצע מול ביקוש.

Menash Bouhanda

בין 4000-15,000 שח. דיג׳יי זול בדרך כלל הוא זה שמנסה להיכנס לתחום האירועים. דיג׳יי יקר זה אחד שמרשה לעצמו לקחת כ"כ הרבה כסף מרוב שיש לו עבודה. ממליץ לקחת מישהו באמצע.

Or Rosh

כמו כל תחום יש מ 1000 ש"ח ועד 8000 ש"ח. לפעמים זה ישפיע ולפעמיים לא.

 

שאלה: האם המחיר של די ג'יי יכול לעלות אם מדובר על יום חמישי או יום חג, שישי ערב? האם המחיר יכול לעלות כתלות בעונה (קיץ). האם בחורף המחירים יותר נמוכים ואם כן, האם צריך להיזהר מזה ?

 

Menash Bouhanda

כמובן, אין צורך להיזהר- רק להתכונן בהתאם. המחירים תמיד ינועו כמו כל דבר בשוק.

דיג'יי מבט מלמעלה על במת הדיג'יי בחתונה

דברי סיכום ממך. מה אתה ממליץ ?

שחר בר-אל

איזה אטרקציות יש לדי ג'יי בתשלום נוסף. האם הוא מביא גם "שטויות" לרחבה ?

 

לתיק עבודות ועמוד של דיג'יי שחר בר-אל.

לתיק עבודות ועמוד של דיג'יי Amit Vinik.

לתיק עבודות ועמוד של דיג'יי Or Rosh.

לתיק עבודות ועמוד של דיג'יי Menash Bouhanda.

אני רוצה להודות לדיג'יים אלה שהתנדבו לכתוב עבורכם הזוגות מידע מועיל לאירוע הגדול שלכם, מתוך אהבה למקצוע, זה דיי אומר עליהם משהו כאנשי מקצוע. תשקלו בין היתר גם אותם.

נפגש בכתבות מועילות הבאות מאורסים. היה איתכם צלם Maxim Dupliy וארבע דיג'יים נפלאים. (ואם אתם צריכים עוד טיפים באתר יש מחשבון לחתונה וטיפים נוספים על ספקים אחרים)

נפגש בשמחות