המדריך המלא למציאת צלם מומלץ לחתונה

המדריך המלא למציאת צלם מומלץ לחתונה

 

המדריך המלא למציאת צלם מומלץ לחתונה – לגזור ולשמור

המדריך המלא למציאת צלם מומלץ לחתונה הוא מאמר שיעזור לכם לגלות מהי הדרך המומלצת והטובה ביותר לדעת האם כל צלם חתונות שתמצאו הוא צלם חתונות מקצועי ואמין, ואיך יודעים אם הצלם מתאים לצילום החתונה הספציפית שלכם.

צלמים מומלצים לחתונה לא חסר בכל מקום בארץ, אך כידוע, החתונה שלכם הוא אירוע חד פעמי, מיוחד ונדיר, ונושא התמונות הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בארגון חתונה – אחרי הכל, מה שנשאר לנו בסופו של יום מהחתונה זה החוויות, אותם קל לזכור בזכות התמונות מהאירוע הגדול.

בחרו צלם מומלץ לחתונה שמתמחה בצילומי חתונות

חשוב למצוא צלם חתונות במרכז או בכל מקום אחר בארץ אשר מתמחה בצילומי חתונות, ואם הוא מתמחה אך ורק בצילום חתונות – ככה זה יותר טוב, מכיוון שזה אומר לנו שהצלם לא "מתפזר" ומתעסק רק בחתונות, כך שהוא עובד בעיקר עם זוגות ויש לו ניסיון בתחום.

לכן, אם בחרתם צלמי חתונות שהם גם צלמי בר מצוות או בריתות – זה פחות רלוונטי לנו. חשוב לבחור צלם שיודע מה שהוא עושה, ויודע לתפוס את כל האירועים הקטנים, אך החשובים, של החתונה – מרגע כניסת החתן והכלה ועד רגע ענידת הטבעת ועד הריקודים הקטנים של הזוג המאוהב והאורחים.

בחרו צלם מומלץ לחתונה שאתם מרגישים איתו בנוח

כימיה היא עוד דבר חשוב בתהליך בחירת צלם לחתונה. אל תבחרו צלם שהוא לא אדיב או שאתם לא מרגישים בנוח איתו – חשוב מאוד לבחור צלם שתרגישו איתו משוחררים להתנהג באופן חופשי, כאילו הוא בכלל לא מצלם אתכם כדי שתמונות החתונות ישקפו כמה שיותר את הרגשות והמעשים האמיתים שלכם ביום החשוב.

אתם לא רוצים לעיין בעתיד באלבום החתונה ולראות שהייתם "כעוסים" או לא פוטוגנים בגלל הצלם. הצלם אמור לתת לכם להרגיש טוב וחופשיים ולהתנהג כאילו אין מצלמה, והיחסים איתו אמורים להיות קליליים ולא רשמיים, כדי שלא תראו לחוצים או פחות "אתם" בתמונות.

אל תבחרו צלם חתונות לפי מחיר

הביטוי צלם חתונות מחיר הוא אחד המבוקשים בגוגל, וזה לא פלא – חתונה היא עסק לא זול בלשון המעטה, ואנשים לפעמים מנסים לחסוך עלויות דווקא על הצלם, וזו טעות מאוד חמורה.

זה דווקא אחד הנושאים החשובים בחתונה ואחד הדברים שאסור לחסוך עליהם – כאמור, הזול תמיד יוצא יקר, וצלם זול לא תמיד יספק את הסחורה.

אפשר להגיד את אותו הדבר על צלם חתונות יקר – מה זה שווה אם הוא מצלם יפה אבל הוא לא קשוב אליכם ולרצונות שלכם והכי חשוב לטעם האישי שלכם?

חשוב לבחור צלם חתונות מקצועי, קשוב ואדיב מצד אחד אך מצד שני צלם שיש לו גם חבילת צילום לחתונה עם מחירים משתלמים הקולע לטעם האישי שלכם, כזה שיבטיח לכם אלבום חתונות עם תמונות מקצועיות, יפות ומקוריות, לא כמו כל התמונות הרגילות שיש לכל זוג שמתחתן.

בקשו מהצלם תיק עבודות ודוגמאות

אל תתביישו לבקש מהצלם לראות אלבומי חתונה של לקוחות ובדקו את איכות הצילום, הסגנון שלהם, איך שהאלבום מעוצב, הרגעים שהצלם תפס ועוד, וחשבו לעצמכם האם אתם אוהבים את הסגנון של הצלם, האם אתם מתחברים אל העבודות שלו והאם ככה אתם רוצים שהאלבום שלכם יראה.

כמו כן, אל תתביישו להגיד לצלם ולשתף אותו באיך שאתם רוצים שהתמונות ייראו, אם יש לכם סגנון מועדף, תמונות מועדפות שחשוב לכם שיצלם ועוד.

צרו קשר עכשיו עם מקסים צלם מומלץ לחתונה !

אם סיימתם לקרוא את המדריך המלא למציאת צלם מומלץ לחתונה שלי ואתם מחפשים צלם– הגעתם למקום הנכון.

אתם מוזמנים להתקשר אלי לכל פניה, בקשה, הזמנה או קבלת הצעת מחיר במספר הפלאפון שלי   053-2421220

ניתן גם לפנות אלי במיילcontact@shootbefore.co.il  או למלא את הפרטים שלכם בעמוד צור קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לייק בעמוד הפייסבוק שלי כבר עשיתם?

עוד עלי ועל עבודות הצילום שלי בבלוג שלי

 

מחירי חורף לחתונה, ספקים דרך האולם ומה שביניהם – כולל טיפים