... למה לבזבז כסף על צילומי זוגיות לפני החתונה ? יתרונות וחסרונות

 

למה לבזבז כסף על צילומי זוגיות לפני החתונה ? יתרונות וחסרונות

 צילומי טרום חתונה רעיון עם קופסת שימורים

כפי שאתם יודעיםצילומי זוגיות/רווקות עושים לרוב לפני החתונה, אך לא כל הזוגות עושים אותם. אז למה בעצם לבזבז כסף על צילומי זוגיות ? מה היתרונות והחסרונות בצילומים אלה ומה ההבדל ביניהם לבין צילומי Trash The Dress.

צילומי זוגיות בשדה

צילומי זוגיות נועדו כדי לתעד את הזוגיות הטרייה שלכם עוד לפני שלב החתונה. הצילומים האלה בעצם מתעדים את היחסים ביניכם לפני שאתם נהפכים לבעל ואישה.

צילומי רווקות רעיון רכיבה על אופניים

היתרון הראשון בצילומי זוגיות הוא בכך שאם הזמנתם צלם לחתונה, ואתם מזמינים צילומי זוגיות אצל אותו צלם, זה מייצר ביניכם יחסים ראשוניים ויותר מחבר ביניכם כך שביום החתונה אתם תזרמו יותר עם הצלם ויהיה ביניכם יותר כימיה . בצילומים ביום החתונה הצלם כבר ידע מה אתם יותר מעדיפים, למשל יותר לעשות העמדות יפות או להפך לזרום בסגנון דוקומנטרי ולעשות פחות העמדות עם הכוונות מועטות מהצלם.

צילומי רווקות הצעת נישואין

היתרון השני לא פחות חשוב הוא הרצון שלכם להפוך את הרעיונות שלכם למציאות. הכוונה היא שאם יש לכם רעיונות משלכם לאיך ואיפה אתם רוצים להצטלם, והרעיון שלכם הוא ייחודי, הצלם ישמח לייצר תמונות אלה כדי שתמונות אלה יהיו ייחודיות רק לכם ולא יהיו כאלה לאף זוג אחר בגלל שהרעיון שלכם שונה מכל זוג אחר. צלם מקורי ויצירתי ידע להציע לכם גם את הרעיונות שלו וייתכן שתאהבו אותם ותוכלו ליישם אותם בחצי יום צילומים שיהיה מוקדש לצילומי זוגיות.

צילומי טרום חתונה עם תאריך חתונה ליד האגם בגן יבנה

היתרון השלישי בצילומי זוגיות טרום חתונה הוא בכך שזה מאפשר לכם להיות פחות מודאגים מזה שלא תספיקו לעשות צילומים ספציפיים ביום החתונה. כידוע לכם, לוח זמנים ביום החתונה מאוד עמוס מה שלא מאפשר לכם לנסוע במיוחד ללוקיישן מסוים , וצילומי זוגיות כן מאפשרים זאת כי זה יום נפרד ונקבע ביום ובזמן שנוח לכם (למשל מבחינת עבודה). למשל אתם גרים בת"א ובא לכם להצטלם באמפי בבית גוברין (הקרוב לפארק בריטניה) , זה לא אפשרי מבחינת זמן כי רק זמן נסיעה הלוך חזור זה שעתיים שנשרפים לחינם. צריך להיות פרקטי, ולהצטלם ביום החתונה בלוקיישן יפה אך שלא נמצא רחוק מהמקום בו אתן מתאפרות.

מילומי טרום חתונה ליד בחורשה בשתולים

אז אולי לעשות צילומי Trash The Dress ? אלה הם צילומים יותר פרועים, למשל עם צבעים וזיקוקים ומים , סוסים , ג'יפים , בים המלח, במוסך עם מכוניות, וכו' . כל זוג צריך להחליט איזה צילומים הם מעדיפים. צילומי זוגיות הם יותר קלאסים ויכולים לתעד את היחסים ביניכם יותר טוב, לעומת צילומי Trash The Dress שיותר מראים את היופי והעוצמה שלכם על רקע לוקיישנים מרהיבים.

פתיחת בקבוק שמפניה בצילומי טרום חתונה

החיסרון בצילומי זוגיות הוא שצריך להקדיש להם כ 3 ~ 4 שעות ואם אתם עובדים אתם צריכים לקחת חצי יום חופש או לחילופין להצטלם בשישי/שבת או בחג וזה לא חסרון אלה שהצילומים מטבע הדברים לוקחים זמן, כמו גם צילום ביום החתונה.

תירגול ריקוד סלואו בצילומי טרום חתונה

בנוסף, אם בחרתם לעשות צילומי זוגיות בסגנון קלאסי או Trash The Dress , אם תרצו להביא אביזרים, צריך להכין /להזמין /להשיג אותם מראש (כתלות ברעיון שתרצו לממש)

משתעשעים עם אימוג'י בצילומי טרום חתונה

כמובן שיש להשיג /לקנות /להכין שמלה יפה ולהתלבש יפה. הטיפ שלי לזוג הוא שתתלבשו, תעמדו אחד ליד השני מול מראה גדולה, ותראו אם הצבעים של הלבוש "מאחד" אתכם או אם הצבעים משתלבים טוב.

שימוש במטריה בצילומי טרום חתונה

בסה"כ צילומי זוגיות יכולים להיות מהנים ומרגשים עבורכם ולהוות מזכרת טובה ליחסים שלכם שלפני החתונה הפורמלית, כמו גם לקבל תמונות יצירתיות שלא תמיד אפשריים בצילומים ביום החתונה.

תוכלו לשתף את הכתבה עם מאורסות אחרות (כפתור שיתוף למטה) ולכתוב תגובה על הכתבה למטה. 

לכתבות מעניינות ומועילות אחרות לחצו כאן

לתיק עבודות של צלם Maxim Dupliy

 

איפה כדאי לשמור תמונות מחתונה ואיזה סוגי מדיה מתאימים לזה...