חבילת צילום לחתונה

חבילות צילום לחתונה

 

אוספי צילום לחתונה

בצילום חתונות צלמים שונים מרכיבים את חבילות צילום שלהם בצורה שונה. יש כאלה שמרכיבים אותה לפי צלמים ודברים שהלקוח מקבל וככל שהחבילה יותר יקרה כך גם הערך שלה. סוג אחר של חבילות הוא כזה שמרכיבים חבילה מותאמת אישית או לוקחים חבילה קיימת ומתאימים ללקוח ע"י הורדה או הרחבה של חבילה.

בכל אוספי צילום המטרה של צלם Maxim Dupliy היא שתקבלו תמונות יצירתיות שמשקפות את האהבה שלכם, לתת שירות אדיב, ושתתרגשו מחומרי צילום גם בעוד 10 שנים.

זוגות שמזמינים אוסף צילום כלשהו אצלי, רוצים לקבל צלם מקצועי שיודע לתמוך ולתת חוויה, לתת שירות אדיב וידע להעביר את הסיפור האישי שלהם. איתי תרגישו בטוח.

 

אני אסווג לכם את החבילות ל 3 עיקריות

 

אוסף צילום סטילס

* צלם סטילס Maxim Dupliy לכל היום

* צלם סטילס לערב האירוע - יותר תמונות של האולם, קבלת אורחים, זוויות שונות

* אלבום דיגיטלי (פיזי) המעוצב ע"י מעצבת מקצועית(לא ע"י צלם) בגודל 30*60 ס"מ (פתוח). כמות הדפים תלוי  במספר גורמים.

אוסף זה בוחרים זוגות עם תקציב נמוך, שמצד אחד רוצים איכות אבל תקציבם לא מאפש להם לקחת צלם וידאו מקצועי או צלם סטילס לערב.

אם לא תזמינו צלם וידאו, אח"כ תצטרכו לערוך חתונה שניה כדי לצלם אותה וגם הרגשות יהיו כבר לא אותם רגשות כמו בפעם הראשונה.

מחיר רגיל: 5700                                         מחיר מבצע: 4250             חסכון: 25%

 

הערות:

* צילום סטילס מתחיל מסוף שלב ההכנות של כלה, צילום מפגש, צילומי "חוץ", צילומי משפחה באולם, צילום כתובה וחופה, צילום השמחה ברחבת ריקודים. 

* לא מומלץ לקחת צלם מגנטים עם חבילת צילום. יש לזה הרבה סיבות: אחת מהן שהם שייכים לתחום האטרקציות ולא תמיד באמת צלמים, משהו שאתם לא יכולים לזהות בלי להכיר בצורה מקצועית את הבן אדם. שנית, למגנטיסט יש מכונה משלו, צבעים, מגנטים ולכן רק הוא יכול לקחת אחריות על העבודה שלו, הגעה בזמן וביצוע הדפסה בלי שהאורחים ישאלו "נו, איפה הוא נעלם". לכן, צלם שסוגר איתכם חבילת צילום לא יכול לקחת אחריות על צלם מגנטים מהסיבות האלה, גם אם הם עובדים שנים. אם יש פשלה, מי אשם? צלם שסגר איתכם. נכון. תסגרו עם מגנטיסט בנפרד ותחתימו על תאריך. ראיתי כבר פאשלות בעבר, "שכחתי", "התקלקל הרכב" וכו'. ותזכרו גם שאין מגנטים ללא הגבלה, תמיד זה יהיה מוגבל גם אם יהיה כתוב "ללא הגבלה".

* צילומי משפחה בתאורה טבעית או פלאשים, לפי החלטת הדעה המקצועית של הצלם.

* מספר טיפים איך ואיפה לשמור תמונות מחתונה שלכם

* דיסקים? לא! טוב שלא הציע קלטת. צלם שנשאר בעידן המאה הבייניים יספק לכם גם את הדיסקים. אולי גם הציוד שלו גם של פעם.

 

אוסף צילום מספק 

* צלם סטילס Maxim Dupliy לכל היום

* צלם וידאו DSLR לכל היום

* צלם סטילס לערב האירוע - יותר גיוון בתמונות, פחות סיכוי לפספס את האורחים

* צלם וידאו מהצוות לכל היום - יותר וידאו עם אורחים בזמן קבלת פנים, חופה וריקודים

* שלושה אלבומים דיגיטלים (פיזים) המעוצבים ע"י מעצבת מקצועית(לא ע"י צלם) בגודל 30*60 ס"מ (פתוח) ולהורים בגודל 20*40 ס"מ (פתוח). כמות הדפים תלוי מספר גורמים.

*חומרי וידאו עם עריכה מקצועית

 

רוב זוגות לוקחים אוסף צילום זה, אם התקציב לא מאפשר לקחת אוסף צילום פרימיום.

אם לא תקחו צלם וידאו נוסף לערב, יש סיכוי שתרגישו שלא צולמו הרבה אורחים שחשובים לכם.

 

הערות:

* תקחו יותר מצלם סטילס לחתונה. יש לזה הרבה חשיבות, צילומי אוחרים נוספים, צילומי אולם, יותר צילומים בחופה ורחבת ריקודים, יותר תפיסת רגעים שלאוו דווקא צלם אחד יתפוס עצם היותו במקום מסויים. 

* סרט הארוך (ברור שב full hd, לא ממליץ 4K) הוא לא כמו פעם שעות על גבי שעות ויש הרבה תוכן לא מעניין. צלם וידאו שנותן לכם שעות של סרט זה אומר שהוא פחות יתעסק בו, הרי יותר קל לחבר את כל החלקים שצילם מאשר לחבר סרט קצר יותר עם רגעים יותר מעניינים. עריכה מקצועית ואמנותית - יש לה יותר ערך. מה חשוב הוא איך העבירו את הסיפור שלכם דרך הסרט.

* אל תבחרו חבילת צילום על סמך כמות. נכון נדלקתם כשראיתם כמה הוא נותן ועוד איזה מחיר! תעצרו. כן, זה מפתה אבל טעות. אני הייתי מעדיף פחות מרכיבים בחבילה אבל שיהיה איכותי.

* יש צלמי חתונות שמתחייבים לכמות תמונות מינימלי. לא הייתי סומך על זה. הצלם בעצמו לא יודע כמה הוא יצלם וכמה יסנן.

 

אוסף צילום פרימיום

* צלם סטילס Maxim Dupliy לכל היום

* צלם וידאו לכל היום

* צלם סטילס לערב האירוע - פחות סיכוי לפספס תמונות עם האורחים, תמונות של האולם, ,יותר זוויות מגוונות

* צלם וידאו לערב האירוע - פחות סיכוי לאבד חומרים חשובים , אפשרויות צילום נוספות בזמן קבלת פנים וחופה.

* שלושה אלבומים דיגיטלים (פיזים) המעוצבים ע"י מעצבת מקצועית(לא ע"י צלם) בגודל 30*80 ס"מ (פתוח) ולהורים בגודל 20*54 ס"מ. כמות הדפים תלוי מספר גורמים.

זוגות שיש להם תקציב מספק, בוחרים באוסף זה כיוון שהוא נותן את הפתרון המושלם, כולל חומרי סטילס ווידאו וכו' שמעבר לכך לא תצטרכו יותר.

 

הערות: 

* תדברו עם צלם, תעשו תיאום ציפיות. תבחרו שיר שאתם רוצים לקליפ היילייטס שלכם ותגידו מה הציפיות שלכם מסרט וידאו. תאיום ציפיות מסיר את הצורך לעשות אח"כ שינוים.

* עיצוב האלבום: יש מספר סגנונות עריכה, בסגנון אוסטרלי/אמריקאי או סגנון "ישראלי". אפשר לעצב אותו בדרכים שונות, תראו מספר דוגמאות ותבחרו מה שאהבתם. אחרי שקיבלתם סקיצה, תאשרו ואז זה ישלח לדפוס כי אח"כ כבר אי אפשר לעשות שינוים. אם בחרתם צלם וסמכתם עליו, ונתתם לו לצלם אתכם, אז תנו לו גם את הקרדיט לבחור תמונות לאלבום ולתת למעצבת לעצב שהיא יותר איך לעשות שיראה הכי יפה. כשתקבלו סקיצה, תוכלו לעשות שינוי. זה מוריד ממכם את ההתלבטויות וחוסך לכם הרבה זמן( אחרת תמשכו עם האלבום בלי סוף). 

* יש סוגים שונים של הגדלות: קנבס, זכוכית, מתכת וכו'. תבחרו.

 

קבלת חומרי צילום:

תמונות, קליפ היילייטס, סרט ארוך (אורך הסרט משתנה מאירוע לאירוע) - דרך לינק להורדה.

קבלת אלבום: בהגעה לצלם או עם שליח עד הבית

 

איזה שירותים נוספים קיימים:

* צילומי טראש/רווקות/טרום חתונה (שמות שונים לאותו הצילום)

* צילום הצעת נישואין

 

 

תזכרו שתמיד קיימות עוד אופציות להוספה ותמיד יש טכנולוגיות חדשות שיוצאות. תוכלו להוסיף מצלמת רחף(גדולה) לרחבה, אפשר להוסיף רחפן(קטן) בצילומי חוץ בעיקר וכדי לצלם בערב את האולם שלכם מהאוויר.

כדאי שתתייעצו איתי לגבי החבילה שכדאי לכם לבחור. הנחיות כלליות הן שאם כמות המוזמנים אצלכם מעבר ל 250 אנשים, כדאי לקחת שני צלמי סטילס שיכסו את האירוע. אם צפוי פחות והתקציב לא מאפשר, אפשר לקחת רק צלם סטילס אחד, אבל כדאי לקחת אותו משני סיבות: זוויות שונות , יותר כיסוי של אורחים וכו' ועקב כך מהווה סוג של גיבוי לצלם הראשי (למשל בזמן שהצלם הראשי עסוק בצילום במקום אחר)

תוכלו ליצור איתי קשר דרך צור קשר באתר בתפריט ולראות עבודות שלי בגלריית תמונות בתפריט.

סוגי תסרוקות לכלה ביום חתונה מאת מעצב שיער Alex Lee-Nels – המדריך המלא